Pranešimai

2-oji techninės priežiūros konferencija
2012-01-20

Konferencijos medžiaga patalpinta LTPIA registruotų narių puslapyje.

2012 m. vasario 23-24 dienomis Lietuvos techninės priežiūros inžinerijos asociacija (LTPIA) organizuoja 2-ąją tarptautinę techninės priežiūros konferenciją įmonių vadovams, technikos vadovams, inžinieriams bei techninės priežiūros specialistams „Kaip efektyviai valdyti gamybos priemones ir padidinti įrenginių patikimumą".

LTPIA priimta į EFNMS
2011-09-30

2011 rugsėjo 18 d. EFNMS (European Federation of National Maintenance Societies) Generalinė Asamblėja balsavo už LTPIA (Lietuvos Techninės Priežiūros Inžinerijos asociacijos) priėmimą į Europinę organizaciją asocijuota nare. Kaip praneša EFNMS, tai leis atstovauti Lietuvos pramonės nuomonę Europos lygiu ir išgirsti poziciją dėl standartų ir reglamentų, kurias vadovaujamės kurdami gerąją praktiką. Kita Generalinė Asamblėja vyks 2011 metais Barselonoje.

LTPIA techninės priežiūros konferencija
2011-03-10

LTPIA techninės priežiūros konferencija
2011 balandžio 6-8 d., Druskininkai

LTPIA organizuoja pirmąją tarptautinę konferenciją techninės priežiūros specialistams Lietuvoje. Jos metu vyks seminarai su specialistais iš įvairių pasaulio šalių, kurie pasidalins savo patirtimi visais mums aktualiais klausimais.

Konferencijos medžiaga patalpinta LTPIA registruotų narių puslapyje.