Pranešimai

2-oji techninės priežiūros konferencija
2012-01-20

Konferencijos medžiaga patalpinta LTPIA registruotų narių puslapyje.

2012 m. vasario 23-24 dienomis Lietuvos techninės priežiūros inžinerijos asociacija (LTPIA) organizuoja 2-ąją tarptautinę techninės priežiūros konferenciją įmonių vadovams, technikos vadovams, inžinieriams bei techninės priežiūros specialistams „Kaip efektyviai valdyti gamybos priemones ir padidinti įrenginių patikimumą".

Konferencija vyks Vilniuje, viešbučio Crowne Plaza konferencijų salėje (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius).
Tarptautiniai ir vietiniai pranešėjai konferencijoje pristatys techninės priežiūros valdymo sprendimus, aptars darbo įpročių, požiūrio ir mąstysenos pokyčių įmonėse galimybes. Konferencijos dalyviai bus supažindinti su Europinio techninės priežiūros sertifikavimo sistema ir kitais, aktualiais gamybos valdymo klausimais.

„Tai jau antroji tokio pobūdžio konferencija Vilniuje, kuri sutraukia pranešėjus ir klausytojus iš daugelio pasaulio valstybių, - sako LTPIA direktorius Rolandas Mikelionis. - Praktiška ir naudinga pasaulinė patirtis bei gerosios praktikos pavyzdžiai itin aktualūs mūsų gamybininkams, siekiantiems didinti savo konkurencingumą ir efektyviau valdyti gamybos priemones. Konferencija tampa tradicine, kasmetine ir tai rodo, kad mūsų asociacijos veikla šia kryptimi yra savalaikė ir labai naudinga".

Daugiau informacijos apie konferenciją: rolandas.mikelionis@ltpia.lt, tel. +370 650 36335

Registracija: konferencija@ltpia.lt, tel. + 370 615 67154